30 marca 2015

Szkic i rysunek, malowanie. Co wolę?

Heeej!
Ja już żyję dniami wolnymi, a mianowicie przerwą świąteczną. Nareszcie. Miałam już dosyć codziennej masy nauki na sprawdziany i kartkówki. W końcu będę miała więcej czasu na porobienie jakichś ciekawych zdjęć, pisanie postów. Ale nie o tym dzisiaj.
Malowanie, rysowanie, szkicowanie to moja chyba największa pasja. Trwa to już około 3-4 lat ale pomimo tego ciągle uczę się nowszych rzeczy. 
Malowanie jest typową rzadkością dla mnie, bo nie za bardzo mi to wychodzi. 
Częściej rysuję a ewentualnie szkicuję.
W przyszłości (mam taką nadzieję) myślę, że będzie mi to wychodziło znacznie lepiej, bo uwielbiam malować, teraz nie ocieniam tego na szóstkę a nawet nie na piątkę. :D A to kilka moich prac:
28 marca 2015

Nareszcie wiosna?

Nareszcie można poczuć odrobinę wiosny. Patrzeć jak widok za oknem nabiera wiosennych barw. Przez całą zimę czekałam na jej nadejście. Przez ostatnich kilka dni świeciło słońce, co bardzo mnie cieszy, bo nie przepadam za zimnymi dniami, ubieraniem się w masę ciuchów. W końcu mogłam ubrać się w coś luźnego przy czym wiedziałam, że nie będzie mi zimno. Z tej okazji postanowiłyśmy razem ze znajomymi wychodzić coraz częściej na dwór co wiąże się z całkowitym odzwierciedleniem zimnych i pochmurnych dni. 
Tym razem zdjęcia robiłam z przyjaciółką w domu przed wyjściem. Postawiłam na coś lekkiego.
koszula: diverse
spódniczka: house
botki: CCC
szpilki: allegro
chustka: reserved
torba: H&M
płaszcz: reserved

27 marca 2015

O mnie + kto zmotywował mnie do założenia bloga, co mnie nakłoniło.

Na imię mam Agnieszka, 17 lat skończyłam w sierpniu tamtego roku. Pochodzę z niewielkiego miasta znajdującego się w województwie Łódzkim - Bełchatowie. 
Mam 169 cm wzrostu, choć chciałabym być dużo niższa. 
Interesuję się modą, fotografią i makijażem. Uwielbiam zwierzęta, sama mam psiaka - Lakiego, rasy Yorkshire Terrier.  


Kto zmotywował mnie do założenia bloga?
Przez długi okres czasu zastanawiałam się nad założeniem bloga lub ewentualnie prowadzeniem kanału na YouTube, ale zwlekałam z tym, bo przejmowałam się opinią znajomych na ten temat.
Od dawna obserwuję bloga Weroniki Klonowskiej i głównie to ona zmotywowała mnie do założenia swojego własnego - postem o założeniu bloga.
Kolejną osobą, która mnie zmotywowała jest koleżanka. Z nią też długo o tym rozmawiałam, ona też mówiła mi żebym się nie przejmowała opinią innych ludzi i znajomych ze szkoły, żebym robiła to co chce.

Co nakłoniło mnie do założenia bloga?
Praktycznie to samo co w pytaniu wyżej.
Założeniem tego bloga nie chodzi mi o to, żeby zdobywać wielką popularność czy mieć z tego jakiś zysk. Nie. Jestem osobą nieśmiałą z natury, chciałabym to zmienić i głęboko wierzę, że poprzez pisanie postów, zawieranie nowych znajomości z różnymi ludźmi postaram się to zmienić w jakimkolwiek stopniu. 
Myślę też o prowadzeniu kanału na YT. Ale zobaczę jak będzie to współgrało z poświęcaniem czasu na pisanie postów jak i z życiem prywatnym.

O czym będę pisała?
Postaram się stworzyć coś co będzie wiązało się z outfitami, recenzją kosmetyków, przeglądami sklepów internetowych oraz od czasu do czasu z różnymi inspiracjami. 
Będę się starała też pisać o sobie, co robiłam w ciągu dnia.

W razie pytań zapraszam na:
× Ask
e-mail: bizzmebaby@interia.pl